Pomoc drogowa Bytom – HOLOWANIE

LAWETA już od 1,20 zł za kilometr!!!
Telefon: 780 058 793

Profesjonalna pomoc droga jest przygotowana przez całą dobę. W krótkim czasie potrafi dotrzeć we wskazane miejsce zdarzenia, udzielając fachowej pomocy na najwyższym poziomie. Nasza firma specjalizuje się w różnorodnych czynnościach związanych ze zdarzeniami losowymi, dotykającymi kierowców na drodze.

Z jakich usług mogą Państwo u nas skorzystać?

  • Holowanie pojazdów zarówno osobowych jak i dostawczych,
  • AUTOLAWETA,
  • Przewóz pojazdu do wybranego warsztatu samochodowego,
  • Przewóz pojazdu do wskazanego ASO,
  • Transport maszyn budowlanych,
  • Wymiana koła w miejscu defektu,
  • Dowóz paliwa w umówione miejsce.

Oferujemy profesjonalny transport aut osobowych i dostawczych. Nawet najbardziej zapominalski Klient może liczyć na wsparcie w postaci dowozu paliwa czy wymiany kół w miejscu zdarzenia. Nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych pojazdów, pozwalających na holowanie nie tylko małych samochodów ale i dużych ciężarówek. Zawsze sprawna laweta jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Wykwalifikowani kierowcy bez trudu docierają pod wskazany adres, profesjonalnie doradzając i proponując sprawdzone rozwiązania.

To, co wyróżnia nas od konkurencji to wieloletnie doświadczenie poparte zadowoleniem Klientów. Pomoc drogowa na terenie Bytomia to wysoka jakość usług oraz elastyczne dopasowanie do wymagań. Posiadamy możliwości transportu w dowolne miejsce (warsztat, ASO ) także maszyn budowlanych. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami. Nasze wysokie kwalifikacje zadowolą najbardziej wymagające osoby. Państwa czas i komfort mają kluczowe znaczenie.

Telefon: 780 058 793
Pomagamy 24h/dobę 7 dni w tygodniu