Pomoc drogowa Katowice – HOLOWANIE

LAWETA już od 1,20 zł za kilometr!!!
Telefon: 780 058 793

Zatłoczone miasto to podwójne ryzyko występowania zdarzeń drogowych. Profesjonalna i całodobowa POMOC DROGOWA stanowi niezbędny rodzaj usług, pozwalający na zachowanie komfortu i dobrego samopoczucia kierowców. Nasza firma, działająca w branży dłuższy czas oferuje zarówno Klientom indywidualnym, jak i całym firmom wysokiej jakości wsparcie w kryzysowych sytuacjach na drodze.

Jakie usługi proponujemy?

  • HOLOWANIE pojazdów osobowych oraz dostawczych,
  • Transport do miejsca wskazanego przez klienta (warsztat samochodowy, ASO, itp.),
  • LAWETA,
  • Transport maszyn budowlanych,
  • Dowóz paliwa,
  • Wymiana koła na miejscu.

Skupiamy się na szybkim, dobrze zaplanowanym działaniu, profesjonalnym podejściu do każdego przypadku oraz udzielaniu właściwej i praktycznej pomocy na terenie KATOWIC. Posiadamy nowoczesny sprzęt, pozwalający na HOLOWANIE samochodów osobowych w dowolnie wskazane przez Klienta miejsce. Znajomość topografii miasta KATOWICE umożliwia szybkie dotarcie pod właściwy adres, a więc oszczędność czasu i nerwów osoby potrzebującej. Ci najbardziej zapominalscy wiedzą, że nawet zwykły brak paliwa może pokrzyżować wspaniałe plany. Z naszą pomocą problem ten wydaje się błahy.

Nasza firma oferuje różnego rodzaju usługi. Doświadczenie, które posiadamy umożliwia transport każdego rodzaju maszyn (nie wykluczając tych specjalistycznych i budowlanych) zarówno do znajomego Klientowi warsztatu, jak i punktu ASO. Dobra komunikacja pozwala na zaradzenie problemom i rozwiązanie ich w sposób korzystny dla kierowcy.

Telefon: 780 058 793
Pomagamy 24h/dobę 7 dni w tygodniu